پنج شنبه, ۴ خرداد , ۱۳۹۶۱۳:۱۵:۲۹ - چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵
پایان دزدی‌های شبانه از خودرو‌های لوکس
دستگیری ۲ سارق هنگام سرقت از یک خودرو

بهترین خبر – ماموران انتظامی کلانتری ۱۰۷ فلسطین، ۲ سارق را هنگام سرقت از یک خودرو شناسایی و بازداشت کردند.

سایت بهترین خبر

سرگرد غلامرضا یوسفوند، رئیس کلانتری ۱۰۷ فلسطین در تشریح جزئیات دستگیری سارقان خوردو گفت: با توجه به سرقت‌های متعدد لوازم داخلی خودروها در محدوده خیابان ولیعصر و فلسطین و شکایت‌های ارجاع شده به این کلانتری جلسه‌ای در این خصوص در کلانتری تشکیل و طی آن مقرر شد تیم‌های گشت انتظامی فعالیت مستمر خود را در این محدوده افزایش دهند.

وی افزود: این اقدامات آغاز شده و تیم های گشت انتظامی این کلانتری در محدوده‌هایی که امکان سرقت می رفت به صورت شبانه‌روزی اقدام به گشتزنی کردند تا اینکه ماموران گشت انتظامی این کلانتری هنگام گشتزنی در همین محدوده متوجه رفتارهای مشکوک ۲ مرد در تاریکی شب شده و برای بررسی موضوع بدون جلب توجه به آنها نزدیک شدند.

این مقام مسئول انتظامی ادامه داد: پس از دقایقی ماموران دریافتند که یکی از این مردان پس از شکستن شیشه سمت شاگرد خودرو در حال سرقت لوازم داخلی آن شده که بلافاصله برای دستگیری آنها اقدام کرده و درست زمانی که این سارق سعی داشت اموال مسروقه را به خودرویشان که همدستش در آن به انتظار نشسته بود، منتقل کند وی را دستگیر کردند.

یوسفوند گفت: متهم دیگر که دستگیری همدستش را دید بلافاصله پا به فرار گذاشت اما این اقدام با سرعت عمل ماموران ناکام مانده و دقایقی بعد از فرار، خودروی آنها از سوی ماموران متوقف و این فرد نیز بازداشت شد. کلانتر ۱۰۷ فلسطین خاطر نشان کرد: با توقف خودرو، در بازرسی از داخل خودروی متهمان تعدادی ابزارآلات سرقت، پنل ضبط خودرو، باند و لوازم شخصی و مدارک شناسایی و همچنین یک عدد ساب خودرو کشف شد.


ويژه نامه
  • IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.