جدیدترین مطالب سایت
خانه » اخبار روز » تخلفات مالی جدیدی در بانک مسکن کشف شد

تخلفات مالی جدیدی در بانک مسکن کشف شد

بازدیدها: 2

یکی از طراحان طرح تحقیق و تفحص از بانک مسکن در مجلس از کشف تخلفات مالی جدید در بانک مسکن خبر داد.

بهترین خبر – مجلس به بانک مسکن مهلت دوهفته ای داده بود تا با ارئه گزارش های قانع کننده تحقیق و تفحص منتفی شود، اما با تخلفات جدید کشف شده اگر گزارش ها هم قانع کننده باشد، تحقیق و تفحص ادامه دارد.

کشف تخلفات مالی جدید در بانک مسکن

کشف تخلفات مالی جدید در بانک مسکن

سیدهادی حسینی در گفت و گو با خانه ملت در خصوص آخرین جزئیات طرح تحقیق و تفحص از بانک مسکن، افزود: بعد از ارائه این طرح به هیئت رئیسه مجلس و جلسات برگزار شده در این خصوص، به بانک مسکن 2 هفته مهلت داده شد تا موارد و اطلاعات مورد نظر نمایندگان متقاضی طرح تحقیق و تفحص را تقدیم هیئت رئیسه کنند و در صورت قانع شدن نمایندگان موضوع تحقیق و تفحص منتفی شود.

نماینده مردم قائمشهر، جویبار و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این 2 هفته فرصت خوبی برای نمایندگان بود تا تخلفات دیگر بانک مسکن آشکار شود، تصریح کرد: بانک مسکن از جمله بانک های دولتی است که وظیفه آن تامین اعتبارات مسکن مورد نیاز مردم به خصوص قشر محروم و کم درآمد و حرکت به سمت عدالت در این حوزه است که متاسفانه در چند سال اخیر عملکرد قابل قبولی نداشته است بر همین اساس طرح تحقیق و تفحص از این بانک با امضای 19 نماینده تقدیم هیئت رئیسه مجلس شد.

این نماینده مردم در مجلس نهم با یادآوری اینکه 2 هفته قبل در این رابطه جلسه ای با حضور معاون وزیر اقتصاد و امور دارایی، نماینده بانک مرکزی، مدیران بانک مسکن و نمایندگان طراح طرح تحقیق و تفحص از بانک مسکن برگزار شد، تصریح کرد: در این جلسه قرار شد مسئولان بانک مسکن تا 2 هفته دیگر گزارش های خود را به نمایندگان ارائه کنند و در صورت قانع شدن نمایندگان موضوع تحقیق و تفحص منتفی شود.

نماینده مردم قائمشهر، جویبار و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی افزود: در طول این دو هفته مستندات دیگری از سوی مردم در خصوص تخلفات بانک مسکن به دست نمایندگان رسید که حتی اگر گزارش بانک نمایندگان را قانع کند به علت تخلفات جدید تحقیق و تفحص به قوت خود باقی است و پیگیری خواهد شد.


نوشتن دیدگاه

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ما، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4.تمامی دیدگاه های منتشر شده در بهترین خبر مورد تایید سایت بهترین خبر نبوده و فقط نظر شخصی کاربران می باشد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

جای عدد خالی را پر کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.