یکشنبه, ۱۰ اردیبهشت , ۱۳۹۶۲۲:۵۷:۴۹ - یکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۳
تخفیف ۵۰ درصدی بسته های اینترنت ایرانسل به مناسبت دهه فجر

بهترین خبر – ایرانسل از عرضه نیم بهای ۱۳ بسته اینترنت همراه خود به مناسبت فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران خبر داد.

سایت بهترین خبر

مشترکین سیم کارتهای اعتباری و دائمی ایرانسل می‌توانند تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری، بسته ۵ گیگابایتی یک هفته ای و بسته های یک ماهه ۵، ۱۰ و ۲۰ گیگابایتی را به ترتیب با قیمت های ۱۷,۵۰۰، ۲۰,۰۰۰، ۳۲,۵۰۰ و ۵۰,۰۰۰ تومان خریداری و فعال کنند.

همچنین بسته های اینترنت همراه با اعتبار زمانی ۳ ماهه و حجم های ۶، ۹، ۱۲، ۱۵، ۱۸، ۳۰ و ۵۰ گیگابایت هم به ترتیب با قیمت های ۲۵,۰۰۰، ۳۲,۵۰۰، ۳۷,۵۰۰، ۴۵,۰۰۰، ۴۷,۵۰۰، ۶۰,۰۰۰ و ۷۵,۰۰۰ تومان، بسته ۶ ماهه ۷۰ گیگابایتی با قیمت ۷۰,۰۰۰ تومان و بسته یک ساله ۱۰۰گیگابایتی با قیمت ۱۷۵,۰۰۰ تومان تا پایان دهه فجر به مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری ایرانسل عرضه شده اند.

فعالسازی بسته های افزایشی اینترنت همراه ایرانسل از طریق شماره گیری کد #۵۵۵* ممکن می باشد و اطلاعات بیشتر در خصوص بسته های اینترنت همراه، شبکه نسل ۲، ۳ و ۴ ایرانسل و تنظیمات لازم برای اتصال به شبکه اینترنت همراه این اپراتور از طریق صفحه اینترنت همراه قابل مشاهده است.

براساس این گزارش، در حال حاضر شبکه نسل ۳ در بیش از ۱۲۷ شهر و شبکه نسل ۴ ایرانسل در ۱۴ شهر کشور راه اندازی شده و توسعه پرشتاب شبکه با سرعت ادامه دارد.

تعرفه اینترنت همراه

به طور کلی حجم داده ها براساس بایت سنجیده می شود. همانطور که می دانید، هر کیلوبایت (KB) هزار بایت و هر مگابایت (MB) هزار کیلو بایت است. شما به آسانی می‌توانید در هرلحظه هزینه های خود را محاسبه کنید. کافی است تا تعداد کیلوبایت هایی که ارسال یا دریافت کرده اید را در تعرفه ضرب کنید. لطفاً به خاطر داشته باشید که کارکرد دیتای شما شامل کلیه اطلاعاتی خواهد بود که توسط خود شما یا به صورت خودکار از گوشی، رایانه دستی یا لپ تاپ شما ارسال و یا دریافت می گردد.


ويژه نامه
  • IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.