جدیدترین مطالب سایت
خانه » ارتباط با ما

ارتباط با ما

وب سایت بهترین خبر در اواخر آذر ماه سال ۹۲ تاسیس شده است . مفتخریم در این سالها  در خدمت شما کاربران گرامی هستیم و با حمایت های شما عزیزان جزء یکی از هزار سایت برتر در ایران شده ایم. خواهشمند است نقطه نظرات ارزشمند خود را جهت بهبود سایت در این صفحه برای ما ارسال فرمائید.

ایمیل سایت:  info(a) BehtarinKhabar.ir


نوشتن دیدگاه

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ما، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4.تمامی دیدگاه های منتشر شده در بهترین خبر مورد تایید سایت بهترین خبر نبوده و فقط نظر شخصی کاربران می باشد.

۸ نظر

 1. با سپاس از شما همکار گرامی

 2. سه شنبه 2 اردیبهشت 1393 12:48شماره خبر : 1398370

  بهترین گفته‌های طبی از بزرگان د‌ین در کتاب «حجامت جامع»
  http://www.iqna.ir/fa/News/1398370

  خبرنگاران افتخاری: کتاب «حجامت جامع» تألیف محمدرضا یحیایی با تز جدید و جامع ایرانی جامع‌ترین و کاربردی‌ترین کتاب آموزش حجامت با متنی برگرفته از بهترین گفته‌های طبی بزرگان دین منتشر شد.

  به گزارش خبرنگار افتخاری خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، در دین کامل و جامع اسلام (شیعه)، پیامبر اکرم(ص)، امام جعفرصادق(ع) و امام رضا(ع)، حجامت را یکی از اَرکان مهم برای نجات و شِفای انسان‌ها قرار داده‌اند. حجامت توسط حضرت جبرئیل(ع) در شب مِعراج، به پیامبر(ص) آنقدر توصیه شد که حضرت تصور کردند حجامت، واجب است.

  جامع‌ترین کتاب آموزش حجامت، با تز جدید و جامع ایرانی که دربردارنده آموزش مزاج‌ها، خلط‌ها و طبع‌ها، آموزش انواع حجامت (باد‌کش، نافع، نجات‌بخش، رهانند‌ه، موضعی، نقره)، علم طالع و کرات در حجامت است، منتشر شد.

  به وسیله روش نوین حجامت جامع، شما می‌توانید در مدت زمانی کوتاه، از دست بیماری‌هایتان خلاص شوید. «حجامت جامع» بر اساس طب قدیم (سنـتی) و طب جدید (پزشکی) و الهامات درونی به همراه تز جدید مؤلف، ابداع شده است.

  د‌‌ر این کتاب، شما با حجامت جامع، روش جد‌ید نویسند‌ه برای د‌ستیابی به بهترین حالت شفابخشی، آشنا می‌شوید و به د‌رون خود سفر کرده، سفری که پراز ناشناخته‌ها د‌ر جهانی شگفت‌انگیز است، یعنی سفر به ماوراء.

  یادآور می‌شود، این کتاب توسط انتشارات نماد اندیشه با قیمت 17 هزار تومان روانه بازار نشر شده است علاقه‌مندان جهت تهیه این کتاب می‌توانند با شماره‌های ۲۲۴۱۲۳۳۷ به پیش‌شماره 021 و ۰۹۳۷۳۲۳۴۱۳۰ تماس بگیرید.

  …………………

  توسط تِز جدید «حجامت جامع» می‌توان انسانها را به پاک‌ترین، پُر‌ انرژی‌ترین و شفابخش‌ترین حالات جسمانی و روحی و روانی خودشان نزدیک نمود.
  «حجامت جامع» نگرشی جدید به طریقۀ درست درمان شدن و درست زندگی کردن انسانهای پاک می‌باشد. «حجامت جامع» براساس طب قدیم (سنّتی)، طب جدید (پزشکی) و الهامات درونی به‌همراه «تِز جدید نویسنده»، ابداع گردیده است. بوسیلۀ روش نوین «حجامت جامع»، شما می‌توانید در مدت‌زمانی کوتاه، از دست بیماریهایتان خلاص شوید.
  «حجامت جامع» که شکل بسیار پیشرفته و با کارایی بیشتری نسبت به «حجامت» می‌باشد، توسط استاد «محمّدرضا یحیایی» ابداع شده است. از «حجامت جامع» می‌توان به عنوان یک امر الهی یاد کرد، و در جهت پیشرفت عِلم طب از آن بهره جست. تز «حجامت جامع» یکی از چندین خدمات علمی و طبی استاد «محمّدرضا یحیایی» می‌باشد که تقدیم به بشریت شده است. به امید روزی که «حجامت جامع» در سرتاسر جهان بصورت کاملاً علمی تدریس شده و توسط افراد آگاه و باتجربه در زمینة پیشگیری و درمان بیماران ارائه شود؛ انشاءالله.
  «حجامت جامع» عبارت است از، هماهنگی بین جسم و ذِهن و روح، و همچنین تقویت نیروهای مابین تن و روان، برای یافتن خویش (خودشناسی)، جهت رسیدن به تکامل الهی (خداشناسی).
  حضرت امام علی (ع) می‌فرمایند:

  بالاترین عِلم‌ها بر دو نوع است. یکی عِلم مربوط به بدن‌ها (خودشناسی) و دیگری عِلم مربوط به اَدیان (خداشناسی). (کنزالفوائد – جلد 2 – ص 107)
  به‌همین‌ خاطر، در «حجامت جامع» سعی شده است که روی هر دو نوع عِلم یعنی عِلم بدن‌ها (خودشناسی) و عِلم اَدیان (خداشناسی) بیشترین تمرکز را داشته باشیم.

   این کتاب شامل :
  1-تعریف حجامت 2- انواع حجامت (باد‌کش-نافع – نجات بخش – رهانند‌ه – موضعی – نقره). 3- حجامت از د‌یدگاه ابو علی سینا (ره). 4 – حجامت چیست ؟ ۵. آنچه د‌رمورد باد‌کش و حجامت باید د‌انست. 6- فوائد حجامت. 7- شیوه انجام حجامت. 8 – چگونگی انجام حجامت د‌ر طول عمر. 9 – د‌عای حجامت. 10- چگو نگی تشخیص نیاز به حجامت. 11- خوراک قبل و بعد از حجامت. 12- انواع د‌رمانها (صفرا بلغم ـ خون). 13ـ بهترین فصل ها ،ماه ها ، روزها و ساعتهای مناسب برای حجامت. 14- تفسیر احاد‌یث حجامت بر اساس علم طالع و کرات. 15- تأثیر نیروی جاذبةکرات روی انسانها.  16- مزاج ها 17- خلط ها. 18- قوانین مربوط به تأثیر احساسات روی اعضای بد‌ن. 19-گرد‌ش انر‍‌ژی بر حسب ساعات مختلف. 20- گرد‌ش انرژی بر حسب سن های مختلف. 21- تأثیرکیفیت هوا د‌ر بد‌ن انسان. 22- تأ ثیر کیفیت فُصول د‌ر بد‌ن انسان. 23- تأثیر تغذیه روی مزاج انسان. 24- تأثیر انرژی محیط روی انسان. 25- حجامت کرد‌ن بر اساس تأثیرات انرژی محیط روی انسان. 26- خواب عارفانه. 27- انرژی نهفته شد‌ه د‌ر د‌رون گیاهان.  28 – توصیه های بهد‌اشتی جامع.  29- حجامت جامع بر اساس علم حروف و علم اعد‌اد. 30- زالو د‌رمانی. 31- تکنیک حجامت جامع. 32-آموزش حجامت جامع به زبان ساد‌ه. 33-ماساژ چی‌کنگ د‌رمانی. 34- انرژی د‌رمانی. 35- تأثیرات انرژی محیط روی انسان (اسم – موسیقی – کرات- ذهن – د‌ین -انسانها – ساعات شبانه روز – اخلاط -طبایع- مزاج ها- محیط زند‌گی- جامعه – تکنولوژی). 36- بهترین گفته های طبی از بزرگان د‌ین ، حکمت و طب. 37- معالجه بیماریها توسط انرژی نهفته شد‌ه د‌رد‌رون گیاهان (طب گیاهی).
  http://www.mry14mn.com

  https://www.facebook.com/Comprehensive.Phlebotomy

 3. تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۳ 

  «حجامت جامع»، بر اساس تز جدید و جامع ایرانی

  نویسنده کتاب، «حجامت جامع» را هماهنگی بین جسم و ذهن و روح و همچنین تقویت نیرو‌های مابین تن و روان برای یافتن خویش (خودشناسی) به منظور رسیدن به تکامل الهی (خداشناسی) توصیف کرده است.

  به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران،به نقل ازجام نیوز، نخستین چاپ کتاب «حجامت جامع» با شمارگان دو هزار نسخه‌  در 296 صفحه، با قیمت 17 هزار تومان به همت انتشارات نماد اندیشه منتشر شد.
  یحیایی، نویسنده کتاب، «حجامت جامع» را نگرشی جدید تعریف کرده که به روش درست درمان شدن و درست زندگی کردن انسان‌های پاک توجه دارد.
  مؤلف معتقد است،‌ اثرش بر اساس طب قدیم، طب سنتی و الهامات درونی به همراه تز جدیدی ابداع شده است. وی بعد از تشریح چهار مقوله «دیدگاه ضدحجامت» ،‌ «دیدگاه ضد خون دادن» ، «فرق بین حجامت و خون دادن» و «مکاشفه» به اصول و 6 مرحله حجامت جامع و هفت ویژگی‌ حجامت کننده پرداخته است.
  از مهم‌ترین مباحث کتاب می‌توان به دیدگاه ابوعلی‌سینا درباره حجامت اشاره کرد که معتقد بود حجامت آثار خیلی مهمی دارد: مواد زاید (سموم بدن) را از همان اندام و عضو که زیر حجامت است بیرون می‌آورد و همچنین مایعات حیاتی (آهن-کلسیم-فسفر-روی-ویتامین‌ها و…) که همراه تخلیه خلط‌ها هنگام خون‌گیری بیرون می‌آید، هنگام حجامت خارج نمی‌شود.
  نویسنده کتاب، «حجامت جامع» را هماهنگی بین جسم و ذهن و روح و همچنین تقویت نیرو‌های مابین تن و روان برای یافتن خویش (خودشناسی) به منظور رسیدن به تکامل الهی (خداشناسی) توصیف کرده است.
  به نوشته او، در واقع می‌توان به وسیله «حجامت جامع» نظم و کارکرد بین اعضای بدن را به بهترین نحو ممکن،‌ به حداکثر توان خود رساند.
  مؤلف در سومین بخش کتاب درباره «حجامت مناسب و نامناسب ایام هفته» با اشاره به دلایل بد و خوب بودن حجامت در روز‌های هفته آورده است،‌ روز‌های شنبه به دلیل پدیدار شدن لک و پیس در بدن و صورت و چهار‌شنبه به دلیل نحسی مستمر، حجامت نامناسب است.
  یحیایی در تشریح تأثیر کیفیت فصول در بدن انسان، درباره تأثیر فصل بهار آورده است: بهار اگر بر مزاج بهاری پایدار باشد و در آن دگرگونی رخ دهد،‌ بهترین فصل و با مزاج روح و خون همساز و سازگار است. در این فصل بیماری‌های مزمن بروز می‌کنند زیرا در بهار خلط‌های راکد به جریان می‌افتند و روان می‌شوند. بنابراین حال بیماران مالیخولیا وخیم تر می‌شود.
  نویسنده در بخش‌های پایانی کتاب خود شیوه انجام حجامت را به زبان ساده توضیح داده است.

  http://www.yjc.ir/fa/news/4824083

  http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1393/2/11/2221456_111.jpg

 4. اخبار و تحلیل های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی روز با منش اعتدالی و با نگاه توسعه محور را در پایگاه تحلیلی خبری راه اعتدال برخاسته از زادگاه رییس جمهور دریافت نمایید. لطفا نام سایت ما را در لیست پیوندهایتان قرار دهید.

 5. سلام
  لوگوی شما در سایت دخت ایران درج شده است. در صورت صلاحدید و قرار دادن لوگوی دخت ایران به ما اطلاع دهید.
  با تشکر

 6. سمانه نوروزی

  با سلام لطفا در انتشار کلیپ چند رسانه ای زیر سهیم باشید.
  http://www.youtube.com/watch?v=wwFbnIaewug
  jamnews.ir/detail/News/376501
  تیترهای پیشنهادی:
  کلیپ/ «شبکه اهل بیت» با رژیم صهیونیستی همراه شد!
  دفاع تمام قد «شبکه اهل بیت» از کشتار فلسطینی ها+ ویدئو

 7. سلام . لطفاً مطلب زیر را انتشار دهید :

  شرح کاربردی دعای اللهم الرزقنا

  esharat1.blogfa.com/post/118

 8. درود و وقت بخیر..اماده همکاری در زمینه تصحیح // نمونه خوانی و ویرایش ادبی کتب و مقالات.. تلفن 09127113387

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

جای عدد خالی را پر کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.