دوشنبه, ۸ خرداد , ۱۳۹۶۲۲:۰۲:۵۴ - شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵
با طرح یاقوت ماندگار بانک تجارت آشنا شوید

بهترین خبر- بانک تجارت در راستای ارایه خدمات نوین سپرده‌ای، مجموعه طرح‌های سپرده‌گذاری تدریجی با نام یاقوت ماندگار را به مشتریان خود ارایه می‌کند.

بهترین خبر

بنابر اعلام بانک تجارت، این بانک در راستای رفاه اقشار مختلف جامعه و پوشش هزینه‌های دوران بازنشستگی، برقراری مستمری برای بانوان جامعه و تامین آتیه کودکان و نوجوانان، طرح جدید سپرده‌ای تحت عنوان یاقوت ماندگار را ارایه کرد.

در طرح سپرده یاقوت ماندگار، مشتری نسبت به افتتاح سپرده اولیه بلندمدت یک ساله اقدام کرده و طی یک دوره زمانی حداقل پنج ساله نسبت به سپرده‌گذاری تدریجی به صورت ماهیانه با مبالغ دلخواه در افزایش سرمایه خود اقدام می‌کند.

در طرح یاقوت ماندگار امکان دریافت یکجای اصل و سود سپرده در پایان دوره فراهم شده و سپرده‌گذار می‌تواند براساس درخواست خود از طرح دریافت مستمری ماهیانه در پایان دوره نیز بهره‌مند شود.

طرح سپرده سرمایه‌گذاری یاقوت ماندگار شامل تأمین فردا، ویژه دوران بازنشستگی، طرح آینده روشن، ویژه بانوان و طرح قلک طلایی، ویژه کودکان و نوجوانان است. در طرح قلک طلایی صرفا اصل و سود تجمیع‌شده سپرده به سپرده‌گذار پرداخت می‌شود.

مشتریان بانک تجارت به منظور افتتاح سپرده سرمایه‌گذاری یاقوت ماندگار و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نزدیک‌ترین شعبه این بانک مراجعه کنند.


ويژه نامه
  • IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.