پنج شنبه, ۷ اردیبهشت , ۱۳۹۶۱۲:۳۰:۴۱ - پنج شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵
اعتراض کارلوس کی روش به شرایط میزبانی مالزی و مسوولان فوتبال آسیا

بهترین خبر – کارلوس کی روش در بازگشت از مالزی هم به شرایط میزبانی مالزی و البته مسوولان فوتبال آسیا و ایران اعنراض کرد.

سایت بهترین خبر

کارلوس کی‌روش

تیم ملی ایران در ساعات پایانی روز چهارشنبه به تهران رسید. سرمربی تیم ملی هم بلافاصله پس از رسیدن به فرودگاه مقابل خبرنگاران قرار گرفت و در مورد مسائل بازی صحبت کرد. صحبت های سرمربی تیم ملی را می خوانید.

به هدف دوم مان در دور رفت رسیدیم

همان طور که قبلاً گفته بودم تلاش ما بر این بود که بتوانیم با موفقیت رقابت‌ها را پشت سر بگذاریم. خوشبختانه در دور رفت رقابت‌های مقدماتی جام جهانی به هدف خود رسیدیم و حالا زمانی است که باید برای رسیدن به هدف اصلی مان در دور برگشت رقابت ها تلاش کنیم.

اگر زمین خوب بود به هدف اول می رسیدیم

متأسفانه روز گذشته روز تلخ و ضرر زننده ای به فوتبال را شاهد بودیم. متأسفانه فوتبال ایران روز گذشته ضربه بزرگی را دید و درحالی که می‌توانست سه امتیاز بازی را بگیریم و طبق برنامه با ۱۳ امتیاز دور رفت این رقابت‌ها را به پایان برسانیم اما نتوانستیم به این هدف برسیم. هدف دوم من این بود که اگر نتوانیم ۱۳ امتیاز کسب کنیم، ۱۱ امتیاز را به دست آوریم که به این هدف رسیدیم. با این حال روز گذشته یک مزه تلخی در دهان ما قرار گرفت و اگر زمین شرایط خوبی داشت حتماً سه امتیاز را می گرفتیم.

بازی تاسف آور بود

اتفاقی که روز گذشته افتاد برای دست اندرکاران AFC تأسف آور بود. در فصل بارش های استوایی این بازی را در مالزی گذاشتند و این در حالی بود که چند کیلومتر آن طرف تر از مکان برگزاری این بازی استادیوم بهتر و با امکانات بالاتری وجود داشت. ما در زمان لازم گزارش خود را به AFC اطلاع دادیم و گفتیم شرایط در این زمین مهیا نیست ولی متأسفانه آن ها پیگیری نکردند.

از کفاشیان بپرسید چرا در آن شرایط بازی کردیم

اگر من بیشتر از این چیزی بگویم با جریمه و محرومیت مواجه می شوم. پیشنهاد من به رسانه ها در مالزی این بود که آن ها از مسئولان برگزاری بازی سوال بپرسند. شما یک نایب رئیس فدراسیون دارید (علی کفاشیان) که در AFC سمت دارد. اینکه چرا AFC در این شرایط بازی را برگزار کرد را باید از او بپرسید.

خوشحالی مردم مهم است نه جوایز ای اف سی

و بزرگترین جایزه ای که تیم های ملی می توانند به دست آورند شادی ملت ایران است. ما به این مسئله اهمیت می دهیم و برای ما خیلی اهمیت دارد که مردم ایران شاد باشند. ما سعی می کنیم غرور ملت ایران را حفظ کنیم و جایگاه مقدس این کشور را در سطح بالاتری قرار دهیم. آن جایزه ها تنها یک جایزه هستند که در سطحی خاص قرار دارند ولی شادی و شعف مردم ایران مسئله دیگری است که برای ما خیلی اهمیت دارد.

اگر کسی فکر می کند صعود راحت است اشتباه می کند
برنامه بعدی ما خیلی ساده است. هرکس که فکر کند صعود ما به جام جهانی کار ساده مثل قدم زدن در پارک است اشتباه می کند. این افراد کسانی هستند که نمی خواهند تیم ملی صعود کنند. ما باید در زمین و خارج از زمین قدرتمند و هوشمندانه کار کنیم. در دور برگشت این رقابت ها دست تیم ها برای هم رو شده پس کار خیلی سخت تر است. همه تیم ها تلاش می کنند تا ایران از جام جهانی دور شود و به این رقابت ها راه پیدا نکند. ما باید تلاش زیادی کنیم تا به جام جهانی برویم.


ويژه نامه
  • IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.