یکشنبه, ۱۰ اردیبهشت , ۱۳۹۶۲۱:۳۲:۱۳ - جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵
استقلال خوزستان ۱ – ۱ پرسپولیس + جدول لیگ برتر

بهترین خبر – پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان متوقف شد. از هفته نهم لیگ برتر قهرمان و نایب قهرمان فصل قبل روبه روی یکدیگر قرار گرفتند و بازی با نتیجه ۱-۱ به پایان رسید. گل های این بازی را زهیوی برای استقلال خوزستان و احمدزاده برای پرسپولیس به ثمر رساندند. 

سایت بهترین خبر

استقلال خوزستان – پرسپولیس

قرمزها که هفته قبل صدرنشینی لیگ برتر را به دست آورده بودند این هفته در خوزستان مقابل آبی های این شهر قرار گرفتند. تیمی که به خاطر خروج ستاره ها و سرمربی اش رتبه خوبی در جدول ندارد اما کم کم جان گرفتند و بالا آمدند.
بازی با هجوم های ناتمام استقلال خوزستان شروع شد. تیم قهرمان سابق در این بازی نمایش هجومی و رو به جلویی داشت و پرسپولیسی ها را مجبور می کرد که در دقایق زیادی از بازی از دروازه شان دفاع کنند.
پرسپولیسی ها نیمه اول را دور از انتظار و پراشتباه به پایان رساندند و نتیجه اشتباهات پرشمار آنها دریافت یک گل از سوی رحیم زهیوی بود. آنها البته در نیمه دوم با تغییرات در ترکیب و سیستم بازی خود بار دیگر توانستند بر جریان بازی فائق آیند و کنترل آن را در دست گیرند.
 سرخپوشان یک پنالتی نیز از دست دادند تا برای رسیدن به گل محتاج به ضربه سر تماشایی و هنرمندانه فرشاد احمدزاده باشند. ضربه ای که آنها را به تساوی رساند.
استقلال خوزستان که قصد داشت با توجه به میزبانی در این دیدار حریف را با شکست بدرقه کند در نیمه اول توان زیادی به کار برد و با پرس روی حریف قصد داشت نتیجه را در همان نیمه اول رقم بزند که تنها یک بار و توسط زهیوی به خواسته خود رسیدند.
 آنها بارها در نیمه اول توسط دیگر مهاجمان خود صاحب موقعیت شدند و در نیمه دوم اما نتوانستند به دروازه این تیم نزدیک شوند و این پرسپولیس بود که با کنترل جریان بازی به خواسته خود دست یافت. برانکو در این بازی برخلاف همیشه تعویض های جدیدی رو کرد و امید عالیشاه، احمد نوراللهی و رضاییان را صاحب فرصت کرد.
با کسب نتیجه یک – یک و این تساوی و با توجه به توقف تراکتورسازی در تبریز مقابل فولاد ؛پرسپولیس توانست به صدرنشینی خود در هفته نهم هم ادامه دهد و روند شکست ناپذیری هایش را ادامه دهد.

لیگ برتر جام خلیج فارس

تیم

بازیها

برد

مساوی

باخت

گل زده

گل خورده

تفاضل گل

امتیاز

۱

پرسپولیس

۹

۵

۴

۰

۱۱

۳

۸

۱۹

۲

تراکتورسازی

۹

۴

۵

۰

۱۴

۶

۸

۱۷

۳

نفت تهران

۹

۴

۳

۲

۱۲

۱۰

۲

۱۵

۴

استقلال خوزستان

۹

۲

۵

۲

۱۴

۱۴

۰

۱۱

۵

پیکان

۸

۲

۵

۱

۱۰

۱۰

۰

۱۱

۶

فولاد

۹

۲

۵

۲

۱۰

۱۰

۰

۱۱

۷

صنعت نفت آبادان

۸

۲

۴

۲

۱۰

۱۰

۰

۱۰

۸

استقلال

۸

۲

۴

۲

۸

۸

۰

۱۰

۹

سپاهان

۸

۳

۱

۴

۷

۹

۱۰

۱۰

ذوب آهن

۹

۲

۳

۴

۱۱

۱۱

۰

۹

۱۱

سیاه جامگان

۸

۲

۳

۳

۷

۱۱

۹

۱۲

گسترش فولاد

۸

۱

۵

۲

۵

۴

۱

۸

۱۳

سایپا

۸

۱

۵

۲

۷

۷

۰

۸

۱۴

صبای قم

۸

۱

۵

۲

۶

۸

۸

۱۵

پدیده

۸

۱

۴

۳

۶

۱۲

۷

۱۶

ماشین‌سازی‌تبریز

۸

۱

۳

۴

۶

۱۱

۶


ويژه نامه
  • IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.