یکشنبه, ۱۰ اردیبهشت , ۱۳۹۶۲۲:۵۶:۴۳ - سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵
پشت‌صحنه‌ تمرین فرزاد حسنی و جمشید
آنسوی ماجرای فرزاد حسنی و جمشید

بهترین خبر – دست‌اندرکاران برنامه‌ «اکسیر» فیلمی از پشت صحنه‌ تمرین فیلمنامه‌ زرشک، با حضور فرزاد حسنی و جمشید منتشر کرده‌اند تا بر نمایشی بودن این آیتم تاکید کنند.

مصطفی شریفی – تهیه‌کننده «اکسیر» – این فیلم را در اختیار خبرگزاری دانشجویان ایران قرار داده که در انتهای آن خطاب به منتقدان، عنوان شده است: «باز هم زود قضاوت کردیم».

از شامگاه گذشته پخش ویدئویی از رفتار فرزاد حسنی با یکی از شرکت‌کنندگان در برنامه، انتقادهایی را در فضای مجازی به همراه داشته است. در پی این اتفاق تهیه‌کننده برنامه اعلام کرد که فردی که مقابل فرزاد حسنی حاضر شده، بازیگر بوده و این آیتم نمایشی است.

شریفی در این گفت‌وگو بیان کرد: آن دوستانی که پشت این ماجرا بودند با احساسات مردم بازی کرده‌اند. ما در این آیتم یک سناریوی نمایشی داشته‌ایم که این هنرجو هر بار به پاسخ مجری برنامه جواب می‌دهد با واکنشی روبرو می‌شود. در حالی که فیلم سانسور شده‌ای از این آیتم در فضای مجازی منتشر شده است و برداشت‌ها به نوعی است که انگار این فرد به عنوان یک آدم ساده‌ زیر پا له شده است؛ در حالی که این گونه نبوده است و در برنامه‌های بعدی خود جمشید حضور خواهد داشت و آن را مطرح خواهد کرد که ماجرا این طور نبوده است.

بر چسب ها: ,

ويژه نامه
  • IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.