جدیدترین مطالب سایت
خانه » سیاسی » آقايان دولتي اگر سپاه نبود در بيشتر پروژه‌ها درمانده مي‌شديد

آقايان دولتي اگر سپاه نبود در بيشتر پروژه‌ها درمانده مي‌شديد

بهترین خبر/ دبيرکل جمعيت خدمت‌گزاران انقلاب اسلامي با اشاره به هجمه‌هايي که اين روزها به سپاه مي‌شود گفت: آقايان دولتي اگر سپاه و قرارگاه خاتم‌الانبيا نبود در بيشتر پروژه‌ها درمانده مي‌شديد.احمد خورشيدي‌آزاد با اشاره به هجمه‌هايي که در بحبوحه انتخابات و همچنين بعد از آن به سپاه پاسداران انقلاب اسلامي مي‌شود، اظهار کرد: کساني امروز به سپاه پاسداران انقلاب اسلامي مي‌تازند که از سوي ديگر به عملکرد دولت سازندگي افتخار مي‌کنند.
وي بيان کرد: در دوره سازندگي قرارگاه خاتم‌الانبيا هر ماه پنج پروژه بزرگ را به سرانجام مي‌رساند و 75 درصد پروژه‌هايي که در دولت سازندگي انجام شد مربوط به اقدامات جهادي قرارگاه سازندگي سپاه بود.

دبيرکل جمعيت خدمت‌گزاران انقلاب اسلامي تصريح کرد: وقتي مدينه فاضله شما دولت سازندگي است و با افتخار از آن دوران ياد مي‌کنيد يادتان باشد که قرارگاه سازندگي خاتم‌الانبيا آن دولت را به دولت سازندگي تبديل کرد و بدون عملکرد اين قرارگاه هرگز نمي‌توانست به اين نام مفتخر شود.

وي با انتقاد شديد از مسؤولاني که امروزه براي رسيدن به مطامع سياسي خود نيروهاي نظامي، انتظامي و امنيتي و در رأس آنها سپاه را مورد هجمه قرار مي‌دهند، افزود: در آمريکا که به قول خودشان مهد آزادي است، اين‌گونه پنتاگون و سيا را مورد هجمه قرار نمي‌دهند.

دبيرکل جمعيت خدمت‌گزاران انقلاب اسلامي اظهار کرد: برخي‌ها نمي‌دانند که دولت در حال حاضر 32 هزار ميليارد تومان به قرارگاه سازندگي خاتم‌الانبيا بدهکار است و هر کجا که درمانده مي‌شوند و نمي‌توانند پروژه‌اي را به سرانجام برسانند به سراغ قرارگاه مي‌روند.

وي افزود: قرارگاه خاتم‌الانبيا براي سازندگي کشور همه رنج‌ها و سختي‌ها را به جان مي‌خرد و کارهايي را که هيچ پيمانکار داخلي و خارجي نمي‌تواند انجام دهد براي توسعه و بالندگي کشور انجام مي‌دهد اما امروز اين‌گونه مورد هجمه قدرنشناسان قرار مي‌گيرد.

خورشيدي‌آزاد با بيان اينکه کارشناسان همه بر بالا بودن استاندارد پروژه‌هاي قرارگاه خاتم‌الانبيا صحه مي‌گذارند، تصريح کرد: دولتي‌ها مطمئن باشند که اگر قرارگاه سازندگي وارد چنين مياديني نمي‌شد هرگز موفق به اجراي پروژه‌ها نمي‌شدند.


نوشتن دیدگاه

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ما، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4.تمامی دیدگاه های منتشر شده در بهترین خبر مورد تایید سایت بهترین خبر نبوده و فقط نظر شخصی کاربران می باشد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*